DJ ISKREN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Login

Zaboravih zaporku

Latest topics
» Iskreni ACID :) Roland MC-909
beat ili ritam... Empty4/3/2021, 23:41 by DJ_Iskren

» VA - DJ ISKREN - RETRO DEPRESSIVE HOUSE MIX 2019
beat ili ritam... Empty4/3/2021, 23:36 by DJ_Iskren

» DJ Iskren - Summer hits 2014
beat ili ritam... Empty5/7/2014, 15:22 by DJ_Iskren

» VA - DJ Iskren - Summer dance hits 2013 - PROMO
beat ili ritam... Empty14/6/2013, 15:44 by DJ_Iskren

» Linkin Park - Lost in the Echo (DJ Iskren Classic House Remix)
beat ili ritam... Empty5/10/2012, 19:42 by DJ_Iskren

» DJ Iskren - Summer hits 2012 - CD2
beat ili ritam... Empty31/7/2012, 17:28 by DJ_Iskren

» DJ Shone feat. Goca Trzan & Challe Salle - Volim do kraja (DJ Iskren Accordion Summer Remix)
beat ili ritam... Empty24/6/2012, 15:49 by DJ_Iskren

» DJ Iskren - Summer hits 2012 CD1
beat ili ritam... Empty26/5/2012, 16:33 by DJ_Iskren

» Donna Summer preminula u 64. godini
beat ili ritam... Empty17/5/2012, 17:27 by DJ_Iskren

Top posters
DJ_Iskren (179)
beat ili ritam... I_vote_lcapbeat ili ritam... I_voting_barbeat ili ritam... I_vote_rcap 
djsylvester (23)
beat ili ritam... I_vote_lcapbeat ili ritam... I_voting_barbeat ili ritam... I_vote_rcap 
mp3david (22)
beat ili ritam... I_vote_lcapbeat ili ritam... I_voting_barbeat ili ritam... I_vote_rcap 
SDJ (12)
beat ili ritam... I_vote_lcapbeat ili ritam... I_voting_barbeat ili ritam... I_vote_rcap 
DJ-Lucky (10)
beat ili ritam... I_vote_lcapbeat ili ritam... I_voting_barbeat ili ritam... I_vote_rcap 
Legend_4 (10)
beat ili ritam... I_vote_lcapbeat ili ritam... I_voting_barbeat ili ritam... I_vote_rcap 
DJVuk (10)
beat ili ritam... I_vote_lcapbeat ili ritam... I_voting_barbeat ili ritam... I_vote_rcap 
dj tuks (10)
beat ili ritam... I_vote_lcapbeat ili ritam... I_voting_barbeat ili ritam... I_vote_rcap 
MbyLegend (10)
beat ili ritam... I_vote_lcapbeat ili ritam... I_voting_barbeat ili ritam... I_vote_rcap 
DJPEX (9)
beat ili ritam... I_vote_lcapbeat ili ritam... I_voting_barbeat ili ritam... I_vote_rcap 


beat ili ritam...

Go down

beat ili ritam... Empty beat ili ritam...

Postaj  winston1987 10/12/2008, 14:19

evo vako kao sto je na naslovu interesuje me to kako da od neke domace pjesme smanjim il sklonim ritam koliko je to uopste moguce i kako poceo sam malo da se i ja zanimam sa ovim radenjem remixa pa bi me to interesovalo najvise dalije moguce kod svake pjesme koliko i kako bio bi zahvalan za neku pomoc... Sad
winston1987
winston1987

Broj komentara : 8
Points : 0
Reputation : 0
Join date : 30.10.2008

[Vrh] Go down

beat ili ritam... Empty Re: beat ili ritam...

Postaj  winston1987 15/12/2008, 10:43

evo vako ja sam svoj odgovor na moje pitanje pronaso sto se mene tice zavrseno ovdje al postavicu isto to ako nekog interesuje u buduce......


Orignial pjesmi pokusaj sknuti donji frekventni opseg, tako da odrezes sve frekvencije ispod 125 - 250 Hz na -24dB ili vise. Frekv. rezanja ovisi o tome da li je pjevac musko ili zensko, jer muskarci imaju dublji glas, pa samim time rezes i dio njihovog donjeg frekventnog opsega vokala. Tu eksperimentisi...

Tako ces dobiti samo gornji frekv. spektar u kojem je glas i ostali instrumenti osim basa i bas bubnja. Sada tako filtriranu pjesmu podesi na 0dB.Ti ne mozes "otkinuti" bassline i kick od originala, mozes mu otkinuti frekvencije i time ga stisati preko EQ-a, i dodavanjem svog loopa/sample-a prekriti te elemente.Ovi sablonit tipa "otkini ove frekvencije toliko i toliko" ti nece biti od izuzetnog znacaja, to ti moras sam odslusati i proceniti, ako umes..


hvala opet na svemu :can:
winston1987
winston1987

Broj komentara : 8
Points : 0
Reputation : 0
Join date : 30.10.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.